Produkcja nasion, materiał siewny

Produkcją kwalifikowanego materiału siewnego zajmujemy się już ponad 10 lat. W tym czasie zdołaliśmy wyrobić sobie opinię rzetelnego producenta oraz uzyskać zaufanie klientów.

Gospodarstwo rolne Agrol-Szymański to wiodący producent nasion w województwie lubelskim. Nasza produkcja pochodzi prosto z jednego z najczystszych regionów Polski, dodatkowo wyróżniającego się doskonałą jakością ziemi uprawnej (czarnoziem). Jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie produkcji nasion w województwie lubelskim.

Od września 2016 r. korzystamy z nowoczesnego magazynu nasiennego, znajdującego się w Mojsławicach Kolonii k/Hrubieszowa. Jest on wyposażony w jedne z najnowocześniejszych linii technologicznych do czyszczenia, zaprawiania i pakowania materiału siewnego.

Do przygotowania materiału siewnego stosujemy zaprawy nasienne, dostępne na rynku, kierując się życzeniem klienta. Istnieje także możliwość przygotowania niezaprawionych nasion. Towar oferujemy w opakowaniach: BB a'1000 kg, BB a'500 kg oraz w workach a'50 kg.

W zakresie produkcji nasiennej współpracujemy z wiodącymi firmami hodowlanymi, takimi jak DANKO, Poznańska Hodowla Roślin, Hodowla Roślin Strzelce czy Saaten Union. Dzięki temu możemy zaoferować najlepsze odmiany, sprawdzające się w polskich warunkach klimatyczno-glebowych. Produkowany przez nas materiał siewny sprzedajemy pod marką NASIONA SZYMAŃSKI. Ponadto, posiadamy prawo do korzystania z marki KWALIFIKAT PLUS przy sprzedaży odmian zbóż firmy DANKO. Program ten gwarantuje wysokie walory jakościowe dla nasion kwalifikowanych w stopniu C/1, m.in. zdolność kiełkowania na poziomie powyżej 90%

Produkty z oferty 2017

Pszenica ozima ALEXANDER

Pszenica ozima Arkadia

Pszenica ozima MEMORY

Pszenica ozima DESAMO

Pszenica ozima DELAWAR

Pszenica ozima ASTORIA

Pszenica JARA

Groch siewny

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się