Skup fasoli

Zajmujesz się uprawą fasoli i szukasz skupu, który zaoferuje Ci dobre, satysfakcjonujące ceny? Gospodarstwo Rolne Agrol jest w stanie wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Oferujemy skup fasoli, który obejmuje swoim zasięgiem całą Polskę. Posiadamy silną, ugruntowaną pozycję na rynku oraz cieszymy się dobrymi opiniami wśród rolników, którzy zdecydowali się na współpracę z nami.

Zajmujemy się skupem wszystkich typów fasoli - niezależnie od gatunku, jaki uprawiasz, możesz liczyć na naszą firmę. Posiadamy dużą powierzchnię magazynową oraz nowoczesne urządzenia do obróbki fasoli, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość towaru. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.

Fasola "Piękny Jaś" karłowa

Fasola “Piękny Jaś” karłowa to jedna z odmian fasoli, która jest szczególnie doceniana przez smakoszy. Stanowi podstawę wielu dań wegetariańskich. Jej zaletą jest zawartość witamin z grupy B, witaminy A, kwasu foliowego oraz potasu. Co ciekawe, fasola ta wpływa również na obniżenie poziomu cholesterolu. Wiedząc o tym, prowadzimy skup fasoli “Piękny Jaś” karłowej, oferując atrakcyjne ceny.

Jeśli zajmujesz się uprawą tego gatunku fasoli i poszukujesz nabywcy, który zapewni Ci nie tylko przyzwoitą cenę, ale również szybką i bezproblemową współpracę - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość fasoli tego gatunku. Co więcej, jeśli jej transport będzie dla Ciebie problematyczny - zajmiemy się nim za Ciebie. Przekonaj się, że warto nam zaufać.

Fasola "Piękny Jaś" tyczna

Fasola “Piękny Jaś” tyczna to odmiana do zbioru na suche nasiona. Jest to jeden z najbardziej popularnych w naszej kuchni gatunków fasoli. To produkt, który powinien znajdować się w diecie każdego z nas. Fasola ta bowiem cechuje się doskonałymi walorami smakowymi. Jest przy tym dobrym źródłem białka oraz cennych mikroelementów. Jej zaletą jest również możliwość długiego przechowywania.

Prowadzimy skup tycznej odmiany fasoli “Piękny Jaś”. Posiadamy idealne warunki do przechowywania nasion oraz nowoczesne urządzenia, które pomagają w ich suszeniu. Rolnikom zajmującym się uprawą tego gatunku fasoli, jesteśmy w stanie zaproponować bardzo atrakcyjne ceny, które sprawią, że zbiory okażą się opłacalne. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam.

Fasola biała "Igołomska"

Fasola biała “Igołomska” to jedna z najpopularniejszych odmian fasoli, która cieszy się w Polsce dużą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego - jej niewielkie, białe ziarna znajdują szerokie zastosowanie w kuchni oraz posiadają liczne walory smakowe. Co więcej, w fasoli tej możemy znaleźć wiele substancji odżywczych, białka oraz witamin. Powinna więc być stałym składnikiem diety.

Rolnikom, którzy zdecydują się na współpracę z nami, jesteśmy w stanie zaoferować skup fasoli białej “Igołomskiej” w bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej, która sprawi, że zarobek ze zbiorów będzie satysfakcjonujący. 

Fasola czerwona "Red Kidney"

Red Kindey to gatunek fasoli, który przywędrował do nas z Ameryki Południowej. Ze względu na swoje walory smakowe oraz atrakcyjny kolor, fasola ta cieszy się coraz większą popularnością wśród konsumentów. To dobra wiadomość - fasola czerwona “Red Kindey” jest bowiem wartościowym produktem spożywczym, w którym możemy znaleźć witaminy B i PP oraz spore ilości błonnika.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na ten gatunek fasoli, prowadzimy skup fasoli czerwonej dbając o to, by ceny, które oferujemy, były dopasowane do potrzeb i oczekiwań dostawców. Chętnie przyjmiemy nawet duże partie towaru, które w razie potrzeby możemy odebrać bezpośrednio z Twojego gospodarstwa. Jeśli więc prowadzisz uprawę tego gatunku - nie czekaj, skontaktuj się z nami.

Fasolę odbieramy od klienta własnym transportem

Jesteś zainteresowany naszą ofertą skupu fasoli? Obawiasz się jednak, że nie uda Ci się dostarczyć jej do naszego punktu skupu? Nie martw się - w trosce o zadowolenie naszych klientów zdecydowaliśmy się odbierać fasolę własnym transportem. Dzięki temu oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale również swój cenny czas. Odwiedzamy gospodarstwa z okolic Hrubieszowa, niemniej, możemy udać się również do bardziej odległych miejscowości.

Wszystko, co musisz zrobić, to skontaktować się z nami. Wspólnie ustalimy dogodny termin odbioru nasion fasoli oraz satysfakcjonującą Cię cenę. Nasi doświadczeni pracownicy odwiedzą Twoje gospodarstwo, by sfinalizować transakcję. Szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności. Przekonaj się, że nasza oferta skupu fasoli jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w okolicy.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się