Skup grochu

Gospodarstwo Rolne oraz firma Agrol terenem swojego działania obejmują całą Polskę. Oferujemy skup grochu konsumpcyjnego. Dbając o zadowolenie naszych klientów, oferujemy atrakcyjne ceny grochu. Dzięki temu, decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że Twój wysiłek włożony w uprawę opłaci się.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu punktu skupu grochu. Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesny park maszynowy, umożliwiający suszenie i łuskanie grochu, sprawiają, że nasiona, jakie sprzedajemy, są naprawdę wysokiej jakości. Posiadamy wielu sprawdzonych nabywców, dzięki czemu jesteśmy w stanie przyjąć każdą ilość grochu, jaką zechcesz ją dostarczyć do naszego skupu.

Groch konsumpcyjny

Groch konsumpcyjny to produkt, który ceniony jest na całym świecie. Wszystko to z powodu zawartości cennych substancji i składników odżywczych. Duża zawartość białka roślinnego sprawia, że w pełni zaspokaja on zapotrzebowanie człowieka. Posiada również wiele witamin oraz żelazo i wapń. Cieszy się sporą popularnością w naszym kraju.

Dlatego też postanowiliśmy zadbać o rolników zajmujących się uprawą tej cennej rośliny. Oferujemy skup grochu konsumpcyjnego na terenie województwa lubelskiego - wiemy bowiem, że okoliczne gleby oraz czystość środowiska sprawiają, że otrzymane nasiona to produkt najwyższej jakości. Współpracującym z nami gospodarstwom jesteśmy w stanie zapewnić najatrakcyjniejsze ceny w regionie.

Groch obłuskany cały i w połówkach


Groch obłuskany cały i w połówkach to częsty gość w polskiej kuchni. Jest podstawą wielu tradycyjnych dań, takich jak groch prażony czy zupa grochowa. To ziarno, które charakteryzuje się wieloma wartościowymi składnikami odżywczymi. Jest bardzo cennym źródłem białka roślinnego. Uzupełnia również zapotrzebowanie organizmu na potas, wapń, żelazo czy fosfor.

Nasze gospodarstwo prowadzi sprzedaż grochu obłuskanego zarówno w całości, jak i w połówkach. Dbając o współpracujących z nami plantatorów, poszukujemy nabywców, którzy pozwalają oferować nam atrakcyjne ceny grochu. Dodatkowo stale rozwijamy nasze gospodarstwo, dzięki czemu posiadamy idealne warunki do przechowywania grochu - nie traci on więc swojej wysokiej jakości.

Otręby grochowe i śruta grochowa

Otręby grochowe to nie tylko produkt uboczny produkcji grochu łuskanego, ale również cenny składnik diety zwierząt (np. bydła mlecznego). Dbając o środowisko naturalne oraz pełne wykorzystanie plonów, oferujemy naszym klientom sprzedaż otrębów grochowych w atrakcyjnych cenach. Posiadamy idealne warunki do ich przechowywania, dzięki czemu produkt zawsze jest wysokiej jakości.

Zajmujemy się sprzedażą śruty grochowej. która ze względu na wysoką zawartość białka roślinnego jest idealnym dodatkiem do pasz dla drobiu i trzody. Posiadamy sprawdzonych nabywców, którzy przyjmują od nas śrutę, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować najbardziej korzystne warunki skupu. Jeśli potrzebujesz śruty grochowej i chcesz  ją kupić w atrakcyjnych cenach - czekamy na kontakt.

Oferujemy także sprzedaż nasion grochu siewnego

Gospodarstwo Rolne Agrol zajmuje się nie tylko skupem grochu, ale również produkcją nasion. Jeśli zależy Ci na tym by groch siewny, z którego korzystasz, charakteryzował się wysoką jakością i zapewniał obfite plony - zdaj się na nas. Doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb rolników i umiemy im sprostać. Najlepszym dowodem są liczne, pozytywne opinie naszych klientów.

Oferujemy wysokiej jakości groch siewny wielu różnych odmian. Starannie selekcjonujemy nasiona, jakie oferujemy naszym klientom. Co więcej, dbamy również o atrakcyjną cenę - nie musisz więc obawiać się, że przepłacisz. Skontaktuj się z nami i zgłoś zapotrzebowanie - niezależnie od tego, czy zależy Ci na grochu spożywczym czy pastewnym - jesteśmy w stanie zapewnić idealne rozwiązanie.

Groch odbieramy od klientów własnym transportem

Jesteś zainteresowany naszą ofertą, ale mieszkasz w znacznej odległości od nas? Doskonale wiemy, ile pracy wymaga prowadzenie gospodarstwa, dlatego oferujemy Ci możliwość odebrania grochu przez naszych pracowników. Nie potrzebujesz więc własnego transportu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my przyjedziemy odebrać posiadany przez Ciebie towar.

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się